Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

sestdiena, 2011. gada 22. janvāris

Fui spambotiem

 /pārpublicēts no http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/  /

Tā nu tas ir noticis, ka vakar blogger ir izdzēsis VISUS manus blogus, kas, protams, nebija nekādi saglabāti. Tagad zināšu, ka back-up ir jātaisa arī tad, ja ziepes netaisies vārīt un nekādus iemeslus nedodi, lai blogu vajadzētu dzēst.
Blogger pamatojums dzēšanai – “neparasta aktivitāte manā blogā”. Hmm… vienīgā aktivitāte, ko ievēroju, šogad publicēju rakstiņus 2-3 reizes nedēļā un tos pat kāds KOMENTĒ. Jā, varu piekrist – neparasta aktivitāte :D Katrā ziņā – blogger cilvēkiem jau lūdzu manus blogus pārskatīt, redzēsim, vai dabūšu atpakaļ.
Kas ir/būs šis blogs? Vēl nezinu. Vakar jau šur tur internetā paziņoju, ka pāriešu uz wordpress. Šorīt vairs nezinu. Papētīšu, kā man šī vieta patīk, parakšu, kādas te iespējas… Varbūt palikšu šeit. Vēl tas ir atkarīgs no tā, vai dabūšu atpakaļ vecos blogus. Ja dabūšu, tad mani interesēs variants ērti pārnest blogu no blogger uz šejieni. Ja to varēs, tad jau laikam palikšu šeit.
Visas ziņas, kas vecākas par šo, ir pārnestas no mana oriģinālā bloga.

Nav komentāru:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs