Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

trešdiena, 2010. gada 18. augusts

Mazajam Tomiņam

Iepriekš biju domājusi, ka šim mazulim neko nešūšu, jo darbu man daudz un laika maz. Bet, kad pirms pāris nedēļām beidzot uzzināju datumu, kurā piedzimis kursabiedrenes mazulis, sapratu, ka tomēr ir jāatrod laiku un jāšuj. Kāpēc? Tāpēc, ka mazais Tomiņš ir piedzimis precīzi 25 gadus un 1 stundu pēc manis. Iesākumā izdomāju, ka izšūšu knupja piespraudi.
Kad piespraude bija gatava, tad izdomāju, ka vajag vēl kaut ko. Padomāju, padomāju un izdomāju, ka šūšu dvielīti ar kapuci. Un uz kapuces ēzelīti. Un lai nespiestu, kapuces vīli un lencīti pakarināšanai šuvu ārpusē.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs