Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

trešdiena, 2010. gada 24. novembris

Reklāmas

Kaut brīžiem šķiet, ka pa tv rāda gandrīz tikai un vienīgi reklāmrullīšus un žurnālos un avīzēs vismaz 50 satura ir krāsainas reklāmu bildes, tomēr ar baudu aplūkoju internetā tiešām gaumīgu reklāmu apkopojumus un asprātīgas reklāmas youtube. Šoreiz padalīšos ar dažām glītām, pārsvarā bilžu formāta, reklāmām:
Divi apkopojumi ar simpātiskām minimālisma garā ieturētām reklāmām šeit un šeit.

Nu kaut vai šī, kas aicina atvienoties no interneta un palasīt kādu grāmatu (face a book - satiecies aci pret aci ar grāmatu) 
Un reklāmas uz autobusiem.
Esi gatavs atmest smēķēšanu?
Pietiekami asprātīgas reklāmas pieaugušajiem.

Un kur tad bez Ziemassvētkiem?
Pilnīgi sagribējās pamēģināt "izdrāzt eglīti" :DDD 

Un attiecībā uz reklāmām - man ir īpašas attiecības ar vienu konkrētu reklāmu. Pa manam Ziemassvētku laiks sākas ar pirmo Coca-cola Zsv reklāmu televīzijā. Diemžēl pēdējos gadus rāda nepareizās reklāmas. Tā īstā un vienīgā ir šī:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs