Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

sestdiena, 2009. gada 18. jūlijs

Agra, bet ļoti mīļa dāvana

šorīt mani gaidīja paziņojums, ka pastā mani gaida paciņa. Zināju, ka man vakar viena ir izsūtīta no Rīgas, nobrīnījos, ka tik ātri atnākusi... Bet pastā mani gaidīja pārsteigums. Šī bija cita paciņa... nu, pareizāk sakot - paka :) Ļoti mīļa un sirsnīga dāvana 2 dienas pirms manas dzimšanas dienas no mīļas krustiņmāsas, kura internetā pazīstama kā Shaha.
Dāvana bija ļoti pārdomāta - tajā bija našķi gan man, gan manām abām meitenēm. Ineteresantui, kā izdevās uzminēt, kašie ir mani mīļākie cepumi?

un vēl paciņā bija burvīgs biskorniņš,kurš jau ir traki nomīļots... nu, dikti man tas patīk :)

Un vēl, bija ļoti jauka vēstulīte :)

Un tā mēs pētījām paciņas saturu:


PALDIES! PALDIES! PALDIES! PALDIES PAR BURVĪGO DZIMŠANASDIENAS DĀVANU!!!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs