Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

otrdiena, 2009. gada 3. marts

pirkums un tā jaunā mājiņa :)

Šodien atdevu īpašniecei pabeigto un noformēto bitīti un saņēmu savu honorāru. To tūlīt iztērēju, nopērkot mazu, bet vajadzīgu nieciņu - flešu jeb, kā pareizi latviski, zibatmiņu. Tajā tūlīt salādēju visas savas savāktās shēmas, bet, lai nepazaudētu mazo nieciņu, nolēmu uztapināt tam "mājiņu".
Savos krājumos atradu 10x10cm lielu dzeltenas 18. numura aidu un nelielu shēmiņu un ķēros pie darba. Šuvu ar 2 diedziņiem, bet nevis ar krustiņiem, bet gan puskrustiņiem. Pēc 2,5 stundu darba, manā briekšā bija šāda lupatiņa (Zib-Zibs saīsinājums no Zibatmiņas):

Tad sekoja vienas stundas darbs, kurā tapa "mājiņa":
1. vispirms sašuvu tievu maisiņu

2. tad no mīksta audumiņa uzšuvu otru maisiņu - oderi.

3. Ar lineāla palīdzību iebāzu vienu iekš otra, ielocīju augšējo malu un ar no diegiem savītu striķīti piešuvu augšējo malu. Tā būs arī aizdare :)


Gatavs!

Lai varētu maišelīti pakarināt pie pārējiem sīkumiem, piešuvu aizmugurē nelielu āķīti. Šādi nu man glabājas abi flešiņi un uzgalis no bluetooth.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs