Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

otrdiena, 2010. gada 16. februāris

Darba organizācija :D

Padalīšos, kā esmu saorganizējusi savu šuvekli, lai viss būtu pa ķērienam un arī nenošmulētos.

Man ir tāda jauka lādīte, kam uz dibena uzlīme vēsta, ka tā esot piknika piederums.


Kad atver lādīti, viss, ko redzēsi, būs shēmu lapas, bet zem tām slēpjas diegi (izņemti no mapēm, kur tie parasti glabājas, sakārtoti pēc numuriem un sastiprināti ar detaļu no bēbju mantas... vajadzēs pagādāt īstu riņķi sastiprināšanai)un šuveklis uz mana mīļā QSnap rāmja.Savukārt zem šuvekla un diegiem man slēpjas visādi dārgumi - kāds nepabeigts nieciņš (šobrīd, kā var redzēt, pat divi), burciņa diegu galiem un papīrīšiem no konfektēm, konfektes (nu piemīt man tāds netikums - mīlu saldumus), šķēres, mazās flaķenītes, mērs, lineāls, zīmulis, flomītis auduma marķēšanai un flomis shēmas sakrāsošanai un mitrās salvetes gadījumiem, kad slinkums iet rokas mazgāt, bet ir sanācis kārtīgi suni vai kaķi sabužināt.


Tā nu viss man ir sakārtots, vigli savācams, viegli pslēpjams no mitriem snīpjiem un smilšainām ķepām, un visu dienu ērti paslēpjams zem gultas, līdz vakarā, kad visi guļ varu atkal ķerties klāt pie krustiņiem.

Naktis (nu tā, no 23.00 - 05.00) ir mans laiks ceļot citā dimensijā - šuveklis rokā, pleijeris ausīs, pleijerī kāda audiogrāmata, un krīze pazūd :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs