Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

svētdiena, 2010. gada 14. novembris

svētdienas brokastis

Ja esi visu nedēļu kārtīgi strādājusi un vēl pēdējās dienas salusi, tad svētdienā brokastīs vajag kaut ko garšīgu. Tā kā šonedēļ Maximā pie nocenotajiem produktiem biju dabūjusi uz pusi nocenotu Hercoga šokolādes mafinu maisījumu, lai pamēģinātu, vai tiešām ir tik gardi, kā cilvēki izsakās, tad šodien tapa tie.

Lai gan taisīju pēc receptes, mīkla man sanāca nedaudz vairāk, kā bija paredzēts - 10 trauciņi, kas nāk līdzi iepakojumā + 4 (līdz bildei tika tikai 3 - vajadzēja taču pagaršot) mazās kēksiņu formītes. Biju pārsteigta, ka galarezultāts izskatās tieši tāds pats kā bildē uz kastītes. Man vienīgi formiņām malas drusku ar mīklu aplijušas un papīrs apcepies (ko var gribēt no sensenas gāzes plīts?)

Garša burvīga, pat neliekas trekni (mīklā jāpievieno padaudz sviesta), ēdas labi un ātri :D

Secinājums, ka šo maisījumu var iepirkt uz kādu izdevīgu akciju (jo neuzskatu, ka 2.35ls maisījums + vajadzīgais sviesta daudzums ir adekvāta cena par apmēram 10-14 mufiniem), lai stāv gadījumiem, kad negaidīti ierodas viesi vai arī kādām gardām svētku brokastīm, jo pagatavošanas laiks ir īss (5 min mīklas sagatavošanai + 15-20 minūtes cepšana. Man izcepās 10 minūtēs) un rezultāts labs.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs