Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

sestdiena, 2009. gada 9. maijs

smaidam

Dāvaniņa

Esmu uztapinājusi vienu nelielu dāvaniņu. Kam? Nu, to es atklāšu pēc kādas nedēļas, kad dāvaniņa būs sasniegusi adresātu ;)
Šis nelielais biskornītis ir šūts uz 18. aidas ar 1 diedziņu un galarezultātā ir apmēram 6x6.5 cm liels. šis biskornītis nav tapināts uz kādu jubileju vai citu īpašu gadījumu,vienkārši beidzot atradu laiku izdarīt to, par ko iedomājos jau pagājušajā vasarā: Izšūt kādu nieciņu kā pateicību šij krustiņmāsai, kura man (un ne tikai man) ir izlīdzējusi ne reizi vien.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs