Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

svētdiena, 2008. gada 14. decembris

beidzot esmu izgulējusies...

... un varu uzrakstīt kopsavilkumu grāmatzīmju šūšanā:
Grāmatzīme D - Šuvās grūti un lēni... kaut kas īsti nevedās procesā, bet galaprodukts mani apmierina.Grāmatzīme M - šuvās samērā ātri un viegli, izbaidīju katru krustiņu un priecājos par interesantajām krāsu pārejām.


Grāmatzīme Ā - trakas idejas realizācija divu aizņemtu nedēļu laikā. Burvīgas krāsas. Kā arī ieviesu dažas savas izmaiņas: oriģinālā shēmā A ir bez garumzīmes, tāpēc nācās improvizēt. Lai grāmatzīme nekļūtu vēl garāka, nācās burtu pārvietot pāris krustiņus zemāk. Ja pārceļu burtu zemāk, tad nav īsti vietas, kur šūt zaļo ābeļlapu, kas atrodas virs augstākā ziediņa. Nolēmu turpināt iprovizēt un lapas vietā iešūt vienu pumpuriņu. Rezultāts man ļoti patīk.
Grāmatzīmes pie savām īpašniecēm - 3 skolotājām - nokļuva aizvakar. Reakcija? Pārsteigums. Prieks. Apbrīns. Viena no skolotājām lielījās katram, kurš ienāca kabinetā, kāda jauka dāvana viņai ir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs