Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

trešdiena, 2008. gada 17. decembris

mana pirmā MEME

Jau pirms krietna laika sprīža klīstot pa Helēnas blogu, uzgāju tādu lietu kā MEME un tas mani ieinteresēja. Īsi rakstot - meme ir kāds īsāks vai garāks testiņš vai aptaujas tipa jautājumu kopums, kuru pārkopē no viena bloga uz otru, ierakstot savas atbildes un ieliekot norādi uz blogu, no kura tas ir nācis.
Tad nu te būs mana pirmā MEME, kuru uzgāju šajā blogā.

Grab the book nearest you. Right now. Don’t dig for your favourite book, the coolest, the most intellectual. Use the CLOSEST.
Turn to page 56.
Find the fifth sentence.
Post the sentence (and source) in a comment below.
You might also like to post that sentence along with these instructions on your blog/Facebook wall.


Tas pats latviski:
Paņem grāmatu, kas atrodas tev vistuvāk. Uzreiz. Nerocies pēc savas mīļākās, foršākās, intelektuālākās. Izmanto TUVĀKO.
Uzšķir 56. lappusi.
Atrodi piekto teikumu.
Ieraksti teikumu (un avotu) šeit komentārā.
Tu varētu vēlēties šo teicienu kopā ar šo instrukciju savā blogā/ Feisbukā.

Tātad, sniedzos pēc grāmatas:
""Arī starp cilvēkiem ir vientulīgi," piebilda čūska."
(Antuāns de Sent-Ekziperī "Mazais princis")

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs