Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

svētdiena, 2010. gada 26. septembris

Niekojos ar diedziņiem

Tā nu sagadījās, ka šogad 3 krustiņotājas man uz dzimšanas dienu (viena dāvaniņa gan pie manis nonāca pusotru mēnesi pēc īstā datuma, bet tas to padarīja vēl īpašāku) uzdāvināja colour variations diedziņus. Protams, man nagi niezēja tos izmēģināt, bet nu nekādi neizdevās, jo ta' nebija laika, ta' PRR (Pilnīgi kauns paliek, ka neesmu savā blogā neko ierakstījusi par šī gada PRR, centīšos laboties un drīz uzrakstīt. Tāpēc tagad lieku linku uz mana "upura" Līnuškas bloga ierakstu, par šī gada pasākumu un savām emocijām, saņemot manis darināto, taureņu aplidoto, virtuves pričendāļu komplektu) jāpabeidz. Atzīšos, savā PRR drusciņ jau paniekojos un taurenīti uz cimda šuvu tieši ar pārejas diedziņu, tik galarezultātā efekts nav diez ko manāms.

Atgriežoties pie šīsdienas tēmas - vakar, kā jau varēja manīt no mana ieraksta, atkal pieķēros krustiņiem. Vispirms pabeidzu vienu nieciņu, kuru gan vēl nerādīšu, jo to paredzēts dāvināt, un vakarā iesāku un pabeidzu vēl vienu sīkumiņu. Nu nu šajā sīkumiņā arī nolēmu paniekoties ar daudzkrāsu diedziņu. Diedziņš izskatās šādi:
Tā kā man ārkārtīgi patīk M Sherry's skechbook sērijas shēmas, nolēmu uztapināt smukās lovebugs.

Kā jau redzamajā shēmas daļā redzams, paredzēts šūt ar pelēki-melniem toņiem, bet tā jau nebūšu es, ja kaut ko shēmā neizmainīšu (arī iepriekšējo šīs sērijas skici ar sunīti šuvu ar izmaiņām - šur tur iešuvu krāsainus akcentiņus - skat. ieraksta 3. punktu). Lūk, kas man iznāca, šujot ar daudzkrāsu diedziņu:


Kā noformēšu? Nezinu, jo šuvu vienkārši tāpat.

Secinājumi - daudzkrāsu diegus labāk izmantot uz krāsaina, vislabāk uz tumša auduma, jo gaišāko toni nevar redzēt uz balta auduma. Otra atziņa - neder motīvi ar gariem BB dūrieniem, jo tad neveidoja tik smukas krāsu pārejas. Bet nu kopumā - meklēju tumšu audumu un šūšu vēl :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs