Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

svētdiena, 2010. gada 26. decembris

Priecīgus svētkus!

Ziemassvētku vakars ir sagaidīts un pavadīts, vēders pieēsts ar rosolu un citām klasiskām svētku vērtībām, dāvanas izsaiņotas un sniegs rakts atkal un atkal.
Te nu neliels ieskats Ziemassvētku vakara norisē mūsmājās.
Kad dāvanas jau uzradušās zem egles...
...nepacietīgās meitenes dodas izvēlēties savas dāvanas.


Rudās dāmas drīkst pašas izvēlēties sev dāvanas.
Ko arī viņas nekļūdīgi  pēc ožas izdara.
Rasa izsaiņo savu dāvanu.
Eirai mantas vienaldzīgas, tāpēc viņa zem eglītes atrod vairākus našķus.Eira: Pati esmu dāvana :D

mūsu mielasts

Kad vēderi pieēsti, gājām tīrīt sniegu

Sniega kaudzes nu jau ir vismaz 1.5m augstumā.

2 komentāri:

shaha-stitch teica...

Sandra, kā man patīk Tavas atskaites par abām meitenēm-))))))))))))))))) Vienmēr izpētu līdz sīkumam ar baudu, piesaistu arī vīru... Forša ģimene jums! Labs galds, foršas meitenes..viss tik mīļi-)) Paldies par zefīra recepti! Tik pat lipīgs kā pēc Sakārdinātas recpetes?
Laimīgu jauno gadu!

Sandra teica...

Paldies par labajiem vārdiem!
Zefīrs sanāk stigrāks - ja liek starp vafelēm, tad var ēst pavisam eleganti. un arī tāpat sanāk apmēram tāda konsistence kā končās Putna piens ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs