Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

svētdiena, 2011. gada 6. februāris

Līdz manīm ir tikuši 7 anketas jautājumi

1. Kas ir pirmā lieta, ko Tu iedomājies, kad piecelies no rīta?

Ko? Jau? Vēl piecas minūtītes…
2. Pirmā lieta, ko Tu pamani pretējā dzimumā?
Tas ir no kuras puses skatās? No priekšas – acis, no mugurpuses – dibenu.
3. Pirmā lieta, ko ņemtu līdzi uz neapdzīvotu salu?
Makgaiveru :D Nē, nu ja nopietni, tad nazi.
4. Kas ir pēdējais, ko Tu apēdi?
Gabaliņu Rigondas šokolādi… mmmm….
5. Pēdējais cilvēks, ar kuru Tu runāji pa telefonu?
Auklējamās dāmas mamma. Rīt atkal jāceļas pirms 7iem – urrā! :D
6. Pēdējā filma, ko Tu noskatījies?
7. Pēdējā grāmata, ko lasīji?
Šobrīd klausos Dostojevska “Idiots”, pēdējā taustāmā grāmata, ko  lasīju bija Zentas Ērgles pārizdotā triloģija “Starp mums meitenēm runājot”


Tā, kam lai nododu stafeti tālāk? Hmm… Lai uz šiem jautājumiem atbild superīgā Zvēra autore Ļena
PS tas tur, tajā bildē, tas ir Zvērs. Viņš pie manis atceļoja no relatīvas tālienes – no otras Latvijas malas -, kas tādam mazam plaukstas lieluma Zvēram ir tāls ceļš. Nedaudz par viņu var uzzināt šeit, man gan ir fotosesija viņam uztaisīta, tik nekādi nesanāk mums pa abiem izmeklēt tās smukākās bildes uz salikt blogā. Gan paspēsim ;)
Bet, nu ir līdzīgs?

Nav komentāru:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs