Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

pirmdiena, 2011. gada 17. janvāris

Paneļi - kopskats

Kā solīts, sabildēju visus trīs pabeigtos paneļus kopā. Tā kā vairumam ir radies maldīgs priekšstats par to izmēru, pieliku klāt arī mērlentu. Katra paneļa izmērs ir apmēram 29x10cm.
Visilgāk šuvās margrietiņas - šuvās lēni un ar lielām pauzēm. Visātrāk tapa gundegas - nepilnā mēnesī. Zvaniņi arī tapa apmēram mēnesi, nedaudz ilgāk un pa vidu bija pārtraukums.
Gribu šos paneļu rāmēt gaišos, smalkos neitrālos rāmjos ar gandrīz baltu paspartu un likt pie sienas virs gultas. Bet kad tas notiks, nezinu - grozies kā gribi, bet tam nauda neatliek.

5 komentāri:

Inese teica...

eh, cik viņi skaisti .... es biju iedomājusies, ka šamējie biku lielākos izmēros DDD

Daiga teica...

Ļoti, ļoti skaisti!
Lai izdodas drīz noformēt! ;)

Agnese teica...

Ljooooti skaisti....un visi-pat nevaru pateikt ka kaads par kaadu smukaaks:)Es ar novelu driizu ieraameeshanu :)

Sandra teica...

nu re nepagāja ne pieci gadi kad ieplānotie darbiņi paveikti...
malacis :))

Anonīms teica...

Skaisti! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs