Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

pirmdiena, 2010. gada 15. novembris

Spēles telpās. Pirmā daļa - lego tipa kluči

Piemēram, pēdējā laikā man sanāk ārkārtīgi daudz krāmēt klučus, jo bērnam (3 gadi) tas ļoooti patīk. Es tā saprotu, ka ikdienas aizņmetībā mammai nesanāk visu laiku būt klāt pie kluču likšanas, tāpēc bērns ir sajūsmā, ka es esmu ar mieru ar viņu visu dienu kopīgi taisīt dažādas sienas un trepes no lielajiem lego tipa klučiem. To darot mēs gandrīz visu laiku runājam un tajā laikā nejauši apgūstam gan krāsas, gan jēdzienus "lielāks-mazāks", "augstāks-zemāks", trenējamies precizitātē un tiek attīstīta gan kompozīcijas izjūta ( dažreiz mēs liekam, lai ir smuki, ne tikai, lai būtu kur mantām kāpt), gan radošā domāšana.

Kluču krāmēšanas rezultātam tiek piesaistītasdažādas mantas, gan bārbijas, gan kinderolu figūriņas, kas nāk novērtēt mūsu darbu, izsaka uzslavas, pastaigājas pa trepēm, dzīvo kluču mājās un slēpjas lodziņos no lietus.

Slēpšanās lodziņos no lietus ir ļoti laba nodarbe, kas attīsta kustību koordināciju - nav jau nemaz tik viegli mazu mantiņu ielikt mazā lodziņā, kam pamats nav gluds, un nostādīt. Un vēl grūtāk ir to izdarīt, neapgāžot un pat kaut nedaudz nesašūpinot celtni, jo citādi izkritīs pārējās mantiņas no slēptuvēm.

Nav komentāru:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs