Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

sestdiena, 2010. gada 23. oktobris

talants :)

Sensenos laikos (nu, apmēram pirms pus gada) nejauši uzgāju šo video Youtubē.


Toreiz noskatījos, papriecājos par čaļu izdomu un talantu, nospriedu, ka tas viņiem tāds vienreizējs pasākums un uz laiku piemirsu par viņiem. Šodien skatījos VD nākamās sērijas treileri un tajā skanēja Lēgijas Gagas dziesma, un es atkal atcerējos par tiem čaļiem. Youtubē parakos un atradu  gan veco variantu, gan pat tīri glītu videoklipa versiju:


Jātzīst, ka man labāk patīk pirmais klipiņš - tas tāds dabīgāks un ar jūtamu prikola devu. Otrajā klipā puiši tādi puszili izskatās... Lai arī neesmu Lēdijas fane, šo puišu izpildījumā dziesma ir tīri klausāma.

PS ja nu kāds nesaprot, kāpēc tādas kustības, ieskatam Lēdijas oriģinālais klips

Nav komentāru:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs