Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

otrdiena, 2010. gada 5. oktobris

Spēlēsim virzienu spēli!

Spēle vienkārša - uztaisa palielu metamo kauliņu (par pamatu izmantoju sejas krēma kastīti) ar bultām un ejam laukā. Katrā krustojumā vai vietā, kur celiņi dalās, met kauliņu un skatās, kurā virzienā bulta liek iet. Šo spēli noskatīju kādā ārzemju blogā (lai piedod man autore, bet nu vairs nevaru atrast kur).
Šodien gan ar pieskatāmo superīgo trīsgadnieci spēle izvērtās nedaudz savādāka - izejam daudz maz zālainajā teritorijā starp daudzdzīvokļu mājām un met kauliņu cik tik tālu var aizmest (trīsgadniece, protams) un tad skrienam skatīties, kur rāda bulta un metam atkal kauliņu, tikai šoreiz bultas norādītajā virzienā. Neticami, bet šādi stunda paiet nemanāmi!

Nav komentāru:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs