Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

piektdiena, 2010. gada 1. oktobris

Jauns mēnesis, jauna dzīve, jaunas avantūras

Nu ko, jauns mēnesis ir sācies un tā nu ir sagadījies, ka esmu izlēmusi sākt jaunu dzīvi. Kāpēc? Nu tāpēc ka līdzšinējā īsti neapmierināja.
 Nolēmu atkratīties no savas spēlīšu slimības un atteicos no visām spēlītēm oranžajā portālā (atzīšos, ka tur nevienu spēli ui, ku sen neesmu spēlējusi, bet ja jau atsakos, tad atsakos ;)  un dzēšu ārā, lai nerēgojas), izinstalēju no kompja Age of Empires un... izdzēsos no Facebook! Secināju, ka tur uzturos tikai lai stādītu virtuālus dārzeņus, būvētu virtuālas pilsētas un strādātu virtuālās kafejnīcās... priekš kam man tas? Jo īpaši tāpēc, ka no šodienas esmu pilnīgi brīva no darba, negribas visu brīvo laiku nospēlēt kompī. 


Vēl nolēmu saņemties un nozaudēt liekos 7-8 kg un cālī pieteicos 2 tievētāju klubiņos, jo kopā jautrāk.


Un vēl, lai motivētu sevi kārtīgi un regulāri rakstīt šajā blogā, pieteicos National Blog Posting Month jeb īsāk NaBloPoMo. Kas tas ir? Ideja vienkārša - piesakies un raksti vienu (nu iesākumā vienu, bet var jau katru mēnesi pieteikties) mēnesi katru dienu vismaz vienu ierakstu, un katram mēnesim ir dota tēma, par kuru vēlams (nav obligāti, bet nu tomēr) rakstīt. Oktobrim tēma ir PLAY: "It's a versatile word: you can play a game or a musical instrument; you can be in a play; and when you're steering wheel jiggles it's definitely got too much play. What does the word PLAY mean to you? It may take all month to find out." 


Nu ko, šomēness paspēlēsimies ;)

Nav komentāru:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs