Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

piektdiena, 2010. gada 8. oktobris

5 dienas bez krustiņiem...

... un man jau sākas lomkas :D

Bet tas nu ir fakts - 3 dienas pa 9 stundām ar trīsgadnieci paņem stipri daudz enerģijas (it sevišķi tāpēc, ka jāceļas stipri par agru, lai pūce manī justos apmierināta) un līdz ar to krustiņiem neesmu pieķērusies kopš svētdienas. Šodien gan slēgšu ārā kompi un iešu šūt, lai svētdien ir ko parādīt.

Šodien gan vienu čaklu krustiņ-saistītu-bloga-lietu izdarīju: pēc nelielas ieroses no kādas jauns krustiņotājas tapa jauns ieraksts manā otrajā blogā - Izšūšanas ābecīte. šoreiz rakstīju par puskrustiņiem un trīsceturtdaļkrustiņiem.

Nav komentāru:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs