Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

sestdiena, 2009. gada 18. aprīlis

nedaudz iepirkos

šodien atkal biju aizgājusi līdz Abakhan fabrics un sapirkos lentītes un audumiņus. Audumi skaitās dekoratīvie gultas veļas audumi pa 1.20ls kilogramā. Izskatās kā pasmalks maisaudums - varētu būt izturīgs un ir labi skaitāms, tātad der tašu un somu šūšanai. Šonedēļ jau biju nopirkusi tādu tumši brūnu, viekrāsainu audumu. šodien dabūju tādu pašu ar uzdrukātām puķēm virsū, un arī vienkrāsainu sarkanu un rozīgu... Par visiem audumiem, kas bildēs samaksāju 88 santīmus :)Man jau liekas, ka izdevīgs pirkums.
Papildināts:
nolēmu izmērīt, cik daudz esmu sapirkusi pa to smiekla naudu. Kamēr rakstīju ciparus, man priekšniecība pamodās:

Tātad mēs izmērījām, ka šodien nopirku 2gab sarkanu audumu, katrs 70x106cm, 2 gab rozā, katrs 70x96cm, un 1 gab apdrukāto 96x142cm.

2 komentāri:

Natalija teica...

Vai Rīgā ir Abakhan veikals? Īsti nevar saprast, vai uz tā sarkanā un rozā var izšūt vai nē?!

Lai tev jauka nedēļa :)

Sandra teica...

Rīgā ir abakhan (AS "Abakhan Fabrics Eesti" Audumu lielveikals Rūpniecības ielā 32b (Pretī RIMI hipermārketam Pulkveža brieža ielā). Veikala mājas lapa www.abakhan.lv), tik nezinu vai tur būs šādi audumi ;)
Skaitāmi un šujami ir visi audumiņi, kvalitāte gan tāda ne pārāk laba, bet tašām jau der ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs