Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

ceturtdiena, 2009. gada 1. janvāris

Jauns gads ir sācies..

.. un Liepājā beidzot snieg sniegs... tāds fifīgs putenis, kad ejot ar suni aizšļāc acis... Man jau patīk.
Bet ne jau tāpēc nācu rakstīt. Nācu, jo gribēju palielīties ar jauku dāvanu (kas tomēr sagādā šadas tādas neērtības, jo vienu darbiņu derētu pabeigt, bet tā kā tam ir laika daudz un palicis tikai vien vakara darbs, tad atļāvos atlikt). Vakar zem egles parādījās M-I-L-Z-Ī-G-A aploksne. Parasti gan Vecgada vakarā zem egles nekas neparādās, bet brīnumi tomēr dažreiz notiek.

Kad mēs abas ar Eiru to atplēsām, tur atklājās kaut kas neiedomājami skaists.


Skaista taša ar 2 vietām, kur iešūt izšuvumu (tur, kur bildē ir tās bildītes iestiprinātas tašā). Un vēl man ir apsolīts, ka nopirks trūkstošos diedziņus. Tad nu metu visus plānus pie malas un beidzot ķeros pie Povelīšu šūšanas. Pirms pāris stundām iesāku šo:

un kā otrs ir plānots šis

Nav komentāru:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs