Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

svētdiena, 2008. gada 2. novembris

Upss... aizmirsu palielīties...

Kā jau rakstīju, piedalījos burvīgā projektā Pārsteiguma Round Robins. Rezultātā es saņēmu burvīgu dāvanu. Interesantākais bija tas, ka mēs nezinājām, kura kurai un galvenais ko šuj - to mēs uzzinājām tikai lielajā noslēguma tusā Rīgā. Kā parasti, sanāca, ka no Liepājas es biju vienīgā, kura tika uz tusu, tāpēc man bija svarīgs uzdevums - būt par kurjeru un nogādāt uz Rīgu un pēc tam atkal uz Liepāju dāvaniņas. Liela bija jautrība, ka dāvanu sev, pašai nezinot, es aizvedu uz tusiņu, un tur uzzināju, ka tā ir domāta man.. ha ha... es iedomājos, kā par mani ir ķiķinājusi dāvanas šuvēja... :)

Te nu ir mana dāvana, gan saņemot, gan arī jau pielikta savā vietā (sorry, sienas man ir rezervētas manām topošajām margrietiņām ;) ):

Nav komentāru:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs