Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

trešdiena, 2008. gada 29. oktobris

suns tumsā

Vakari ir tumši, un aktuāls ir jautājums, kā padarīt mūs pamanāmas jau pa gabalu. Vakar pāris stundiņas pačakarējos un man sanāca, ka tumsā Rašuks ir tāda:
http://www.youtube.com/watch?v=4CXy_VFoxeg

Tātad, lai ko tādu dabūtu gatavu, man vajadzēja led lampiņu (pirms gada pirkta jysk - 2 gab 99 sant), nedaudz auduma, diegu, adatu, "lipekli" un nedaudz izdomas.

vispirms atšuvu abas garākās auduma gabaliņa malas - izmantoju šujmašīndūrienu jeb bekstiču

Tad piešuvu lipekļa gabaliņus un uzšuvu nedaudz rotājumu - 2 krustiņu rindiņas.
Tad noņēmu gumijas cilpiņu no lampiņas, jo tā mums nebūs vajadzīga, un piešuvu lampiņu pie auduma.
Lūk, šādi, tā izskatās piestiprināta pie iemauktiem:

Nav komentāru:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs