Svarīga ziņa! Important message

Šomēnes es no šī bloga atvadīšos uz visiem laikiem. Līdz mēneša beigām ierakstus centīšos likt gan šeit, gan jaunajā blogā, bet pēc tam, tikai jaunajā. Tādēļ, ja vēlaties arī turpmāk lasīt manu blogu - sāciet to darīt http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/
Paldies!

This month I'll say good-bye for ever to this blog. Till the end of this month I'll try to post both here and in my new blog, but after that, only in the new one. So, if you're willing to go on reading my blog - start doing it http://sirdschukstiklusumaa.wordpress.com/

Thank you!

ceturtdiena, 2008. gada 23. oktobris

...sirds pilna...


kurš man var atbildēt, kāpēc tās, kuras sev nogrābušas vīrieti un uztaisījušas bērnu, pēkšņi uzskata, ka ja es esmu viena bez bērniem, tad man laika ir dah*jā un ar manām vēlmēm var nerēķināties? var atstāt uz pēdējo brīdi, lai pateiktu: "Man vajag tā, grozies kā gribi, tu taču esi brīva!"

Sorry, es esmu cilvēks, un tas, ka esat spējušas zem savas tupeles kādu padabūjušas un esat uztaisījušas bērnu, tas jūs automātiski nepadara gudrākas un svarīgākas!

Nav komentāru:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Par mani

Mans fotoattēls
Dzimu, augu, visu savu līdzšinējo mūžu dzīvoju vēju (vētru), mūzikas un salauzto lietussargu pilsētā Liepājā... Te arī meklēju savu dzīves ceļu un pavadoni šajā ceļā. Laiku īsinu skatoties filmas, lasot grāmatas, darbojoties ar savām meitenēm (sune un kaķe), bet tomēr tam visam pāri ir krustiņošana. Esmu cilvēks ar savu reliģiju, kas nav ne īsti pagānu ne īsti kristiešu, tāpēc kristīgos simbolus nenēsāju un reliģiskās diskusijās cenšos neiesaistīties. Ja ir no kā un kam, tad mīlu gatavot un par dzīves lielākajām baudām uzskatu ēšanu un gulēšanu.

Arhīvs